شرکت زرینه نقش رحمانی

فارسی

شرکت زرینه نقش رحمانی   شرکت زرینه نقش رحمانی سهامی خاص از سال 1383تاسیس و یکی از بزرگـترین شـرکتهای تولیدی و چاپ نساجی متخصص در زمینه چاپ انواع منسوجات ، چاپ پرچم های ملی و مذهبی در کشور می باشد.
 این شرکت  از زمان شروع فعالیت، قراردادهای متعددی با کارفرمایان مختلف ،در زمینه‌های تخصصی خود منعقد نموده است ، که قریب به اتفاق این قراردادها مربوط به پروژه‌های عظیم در نوع خود می باشند.
  شرکت زرینه نقش رحمانی افتخار همکاری با دفاتر عظام تقلید ، دفتر انقلاب اسلامی ، آستان قدس رضوی ، شهرداریهای تهران ،مشهد ، قم ، اداره اوقاف ، ارگانها و بسیاری از هیئات مذهبی کشوری را دارا می باشد.
   شرکت در حال حاضر علاوه بر اجرای انواع سفارشات چاپی ، دارای انواع تجهیزات به روز دنیاست،که قادر به تولید انواع محصولات تبلیغاتی نیز می‌باشد.
 در عین حال با توجه به سیاست گذاری این شرکت جهت توسعه و گسترش دامنه فعالیت ها، زمینه لازم برای صدور تولیدات و منسوجات چاپی خارج از کشور با انعقاد چندین قرارداد و تاسیس دفاتر فروش در کشورهای عراق ،لبنان،افغانستان،پاکستان،ترکیه،وصادرات به کشورهای اروپایی وآمریکایی فراهم گردیده است.
قریب 13سال تجربه در اجرای پروژه های عظیم چاپی و در اختیار داشتن مجموعه وسیعی از انواع ماشین آلات و تجهیزات تخصصی، پرسنل متخصص و مجرب شامل مدیران با تجربه ، مهندسین، گرافیست ها و طراحان برجسته و کارگران ماهر و نیز دارایی ها و پشتیبانان بزرگ مالی، شرکت زرینه نقش رحمانی را به یکی از شرکتهای بزرگ در کشور تبدیل نموده است.